Těhotnej fotr šílený blog ze života BI konzultanta

první říjnový víkend 2021

p

Čtenáře předem upozorňuji na to, že jsem článek psal v říjnu 2021. Informace uvedené níže už nemusí být pravdivé a šťastný areál je už opravdu šťastný a nebo už (naštěstí?) není.

Začátek října byl opravdu nabitý. Hned první víkend jsme s Pučmelounem absolvovali rovnou dvě akce a obě pro nás byly novinky.

V sobotu jsme jeli výjimečně na nákup. No a co jsme tam neobjevili. Regál s drakama. „Pojď, koupíme jednoho a půjdeme s Pučmelounem pouštět draky“ říká žena. „Víš co? Já se Ti na draky můžu vy…kašlat. Za celej život jsem jich měl asi 7 a ani jeden nelítal. To si nepamatuješ, jak jsme pár let dozadu běhali dvě hodiny po poli jak dva dementi a všichni z nás měli jenom prču?“ Stejně to dopadlo tak, že drak s náma z krámu jel. A odpoledne jsme šli s bráchou a rodinkou na drakiádu za Ještěd. Taková malá hezká komunitní akce. A teď by Vás zajímalo, co ten drak. Lítal. Poprvý v životě jsem měl v ruce lítajícího draka. Jakože fakt hustý. A ještě větší challenge s ním bylo lítání vedle drátů vysokýho napětí. Rambo (tak tomu drakovi říkáme) moh taky skončit pěkně usmaženej, ale to se naštěstí nestalo. Nakonec jsme si upekli buřta a jeli domů.

Neděle byla taky zajímavá. No zajímavá. Plná hoven. Na říjen bylo furt hezky a tak jsme se rozhodli jet do nejmenovaného šťastného areálu, který se nachází kousek od Turnova (zhruba 30 minut od Liberce). Je to přírodní areál s množstvím atrakcí, který je přátelský vůči životnímu prostředí. A velké lákadlo jsou atrakce od Tomových parků a replika hradu Trosky, ze které je jedna velká prolejzačka. Zaparkovali jsme na louce vedle areálu a stačilo jen otevřít dveře od auta. No smrdělo to tam, jako kdyby se tam přišla vykálet půlka Prahy a celý Brno. Nicméně když už jsme tam byli, tak to přeci dáme.

Na pokladně další komplikace – byla zavřená. Před ní stál jenom takovej starší pán s jedním zubem. A už to jelo. „Dobfý den, budete muset chvilku počkat. On má pokladní hvoznou sfačku, protože byli včera hrát v Praze a dali si tataráka. No a od rána to tu hodí pfes záchod. To já to loni měl taky hrozně krušný a dokonce dfakrát. Nejdřív sem si dal taky tatarák a dostal sem salmonelu. No dostal sem nějaký pfášky a dával sem se dohromady dva měsíce. Sem myslel, že umfu. Jako od tý doby si tatrák fakt nedám. No a hned, jak sem se z toho dostal, tak sem si doma udělal blbě ufařený kufe. To sem chytil zase něco jinýho a dostal další pfášky. Ani hovno. Vyléčil sem si to po sfym. Dva dny sem byl v lihu a vypil asi 6 litrů fodky. Normálně sem ty bakterie v tom utopil. Pak sem se probudil a byl sem OK.“ No diskuse o hovnech a zvratkách trvala ještě dalších 15 minut a pak radši pán pro pokladního došel. Do okýnka přišla polomrtvola pokladníka. „Dva dospělí a 1,5 roku starý dítě prosím. O Vaší příhodě s toaletou a tatarákem už jsem barvitě slyšel“. „Dvěěěěěěěěěstěěěěěě“ zasyčelo z chudáka. Dvoustovku jsem mu položil na pult a šel. Myslím si, že se pro ni pán natahoval docela dlouho. Fakt nebyl moc fresh.

Celý areál je opravdu rozlehlý a je tam opravdu hodně prolejzaček. Ráj pro děti. Na webovkách sice píšou, že je park po rozsáhlé rekonstrukci, ale já si teda myslím, že je v rozsáhlém rozkladu. Na všech atrakcích bylo, bohužel, jasně vidět, že už na ně dlouho žádná ruka v rámci údržby nesáhla. Tu chybí úchyty, tu je něco nedotaženého a hlavně jak bylo vše ochozené, tak to pěkně klouzalo. Sice tam bylo asi 7 pískovišť, ale na nějakou lopatku, kyblík a bábovky se tak trochu zapomnělo (nebo tématicky vykálelo). V autě je jako výbavu fakt nemám. No a ten smrad. Ten smrad byl snad nejhorší. Asi po hodině jsem si myslel, že se připojím k jednozubovi a pokladníkovi a půjdu to někam hodit. No asi to vadilo jenom mě, protože Pučmeloun se ženou byli v pohodě. Začínám si myslet, že žena ztratila čich. Suma sumárum mohl bejt šťastný areál při otevření fakt super areál, teď je to spíš takovej upadající projekt, o kterej se nikdo nestará. Pokud se něco nezmění, tak asi nemám náladu areál znova navštívit. A nebo bych alespoň přemejšlel o rebrandingu – Areál plný smradu, Hovnový areál, Chátrající areál a nebo tak něco.

A pořád si myslím, že jsme ještě všichni minimálně tři dny smrděli hovnama.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Těhotnej fotr šílený blog ze života BI konzultanta

Socky

Instagram

Error validating access token: Session has expired on Monday, 07-Aug-23 07:26:22 PDT. The current time is Tuesday, 20-Feb-24 23:42:14 PST.

Facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction iconsLoad more