Těhotnej fotr šílený blog ze života BI konzultanta

Těhotnej fotr #8 – Nevysral jsem se na to

T

Já to prostě jenom nějak nestíhal. No asi to není úplně omluva, ale což. Za těch 7 měsíců se toho událo tolik, že si během následujících týdnů určitě pěkně počtete. Popravdě mi to psaní i celkem chybělo.

Leden 2020

Standardní průběh. Žena kyne, já mám radost z plně funkčního kolene, developer na nás sere. Navíc nám v obýváku popadaly obrazy. Koupili jsme je už někdy loni a měli z nich hroznou radost. Kdo by nechtěl mít na stěně potištěnej kus plechu, kterej na zeď dáte pomocí samolepicího magnetu? Odpovím za Vás. Nikdo. Ten zpropadený magnety se ze zdi odlepily a všechno to spadlo. Jo výrobce uvádí, že to drží skoro na všem. Nedrží. A ještě nám to zdemolovalo podlahový lišty. Na samotným konci ledna jsem se navíc hecnul a zapojil se do suchýho února.

Suchej únor 2020

Žena stále kyne a nemůže si lehnout ani na bok. Měsíc bez alkoholu nebyl ani takový peklo. V rámci akce jsem si pořídil Survival Pack, abych podpořil dobrou věc. Byla u toho i taková hezká magnetka s nápisem „#nejsem na plech”, kterou jsem mrsknul na jeden ten plechovej obraz. Ty jsem se svou pečlivostí na zeď zase instaloval. Místo padesáti piv jsem vypil padesát Birellů. A podařilo se! Ten měsíc bez alkoholu ani takový peklo nebylo. Doporučuju to každýmu. Žena taky nastoupila na mateřskou, takže skončila éra mých klidných Home officů. Tam vlastně asi nastoupila už v lednu. Možná. No musím si zvyknout. Bude doma dalších X let. Na konci února nám zase popadaly ty zpropadený obrazy. Teď to vzaly i s kusem štuku.

Z Remaxu mi přišel dotazník, jestli jsem byl spokojenej s naši makléřkou. Tak sem jim napsal, že fakt nebyl. Čekal jsem aspoň nějakou reakci a ani prd. Shrábli si provizi za nic. Z mých zkušeností doporučuju se jim vyhnout obloukem.

bŘezen 2020…

Blížíme se do finále. Sedmýho se má vyklubat Pučmeloun a já si v rámci běhání splnil další milník; 10km a dokonce pod hodinu. Samozřejmě, že Pučmeloun je lenoch po mě a tak se mu moc nechtělo. Je jedenáctýho ráno a ženě není moc dobře. Nabízím se proto, že nepojedu do Boleslavi a zůstanu doma, ať je klid. Prej mám v klidu jet. No tak jsem jel. V práci to byla klasika až na jednu výjimku; pořád jsem kontroloval telefon a byl nervózní. Oběd jsem odbyl Fast fondem. Ve 14:25 zpráva „Myslíš, že bys radši přijel?” A touhle zprávou začala transformace Pučmelouna z ryby na člověka…

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Těhotnej fotr šílený blog ze života BI konzultanta

Socky

Instagram

Error validating access token: Session has expired on Monday, 07-Aug-23 07:26:22 PDT. The current time is Sunday, 19-May-24 17:14:23 PDT.

Facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction iconsLoad more